Komercijalista

Grande Adriatic Food d.o.o.

Beograd - Ugrinovac, Novi Sad
Rok za prijavu: 31.08.2022.
Postavljeno: 16.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme

Kompanija Grande Adriatic Food d.o.o. iz Leskovca raspisuje konkurse za posao komercijalista i to:

- oglas za radno mesto komercijaliste za Beograd-Ugrinovci. Rad na terenu su: Velika Plana, Smederevska Palanka, Smederevo, Požarevac, Petrovac na Mlavi, Svilajnac i ostali gradovi.

- oglas za radno mesto komercijaliste za Novi Sad. Rad na terenu je Novi Sad sa okolinom.

Uslovi prijave:

- minimum IV stepen stručne spreme

- posedovanje vozačke dozvole B kategorije

- iskustvo u prodaji poželjno

Opis posla:

- istraživanje tržišta i pronalaženje novih kupaca

- učestvovanje u ugovaranju poslova i pripreme elemenata za zaključivanje kupoprodajnog ugovora sa kupcima

- ažurno vodi sve potrebne evidencije o prometu, naplaćenim i nenaplaćenim potraživanjima, izrađuje i dostavlja sve potrebne izveštaje pretpostavljenom

- odgovara za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrugu posla ili neposredno pretpostavljenog - menadžera prodaje

Nudimo:

- zaposlenje sa stalnim primanjem

- timski rad

- napredovanje u poslu

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.