/posao/logo/viz_komerc.gif
Prvi posao
Komercijalista
Lokacija Beograd, Samarska ulica 8
Rok za prijavu 10.06.2023.
Postavljeno 26.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Privatnoj firmi potreban: Komercijalista

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo u radu sa prodajom izvora svetla i elektromaterijala
  • Poznavanja rada na kompjuteru (Office)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis posla:

  • Prodaja i naplata robe iz raspoloživog asortimana
  • Iznalaženje novih kupaca i održavanje postojećih
  • Saradnja sa magacinom oko upoznavanja i izdvajanja robe
  • Poseta kupcima i isporuka robe po potrebi
  • Vođenje evidencija prodaje, lagera i ostali poslovi iz delokruga poslovanja firme

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Rad u stabilnoj firmi
  • Redovna plata
  • Sve pogodnosti iz Zakona o radnim odnosima