Komercijalista na terenu

Kerasan d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 30.06.2022.
Postavljeno: 15.06.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Zbog dinamičnog rasta poslovanja potreban nam je Komercijalista za rad na terenu.

Opis posla:
- planiranje, prodaja i naplata,
- istraživanje i analiza tržišta,
- negovanje i širenje mreže kupaca,
- redovno obaveštavanje o obilasku terena i rezultatima prodaje.

Uslovi:
- radno iskustvo u komercijali,
- poznavanje tržišta,
- iskustvo u vožnji,
- poznavanje MS Office (Word, Excel),
- izrazito razvijene veštine komunikacije i pregovaranja.

Nudimo:
- kreativan i dinamičan posao,
- redovnu i stimulativnu zaradu,
- korektan odnos prema zaposlenima i timski rad.

Nešto o nama:
Kerasan d.o.o. je porodična firma koja je osnovana krajem 2011. godine a bavi se proizvodnjom, uvozom i veleprodajom opreme za kupatila. Što se tiče opreme, naglasak stavljamo na: slavine za kupatila i slavine za kuhinje, tuš paravane, tuš kanalice, vodokotliće, wc daske, sifone i odvode, raznu kupatilska galanteriju i granitne sudopere.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.