Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logoselectfood.jpg
Prvi posao
Komercijalista na terenu
Lokacija Niš, Novi Sad, Vranje, Čačak, Šabac
Rok za prijavu 31.03.2023.
Postavljeno 01.03.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Select Food d.o.o. je kompanije osnovana 2009. godine u Beogradu, čija je osnovna delatnost uvoz, izvoz i distribucija robe široke potrošnje. Trenutno sarađujemo sa preko 35 stranih dobavljača iz 12 evropskih država, kao i sa preko 5000 kupaca na čitavoj teritoriji Srbije.

Prateći svetsko tržište i način na koje se ono svakodnevno menja, neprestano proširujemo naš asortiman kako bismo našim partnerima, a naravno i njihovim potrošačima, omogućili nešto novo, kvalitetno, jedinstveno i pristupačno.

Opis posla:
Terenski obilazak postojećih kupaca i pravljenje trebovanja
Unapređenje prodaje i širenje mreže kupaca
Analiza kupaca, priprema komercijalnih ponuda i realizacija prodajnih ciljeva
Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije

Uslovi za kandidate:
Najmanje SSS
Radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima prodaje
Vozačka dozvola B kategorije
Odgovornost, odlučnost, zrelost, timska orijentisanost

Nudimo:
Rad u prijatnom okruženju
Službeno vozilo
Sigurnu i redovnu platu

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...