Komercijalista - prodajni referent

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Beograd
Rok za prijavu: 21.05.2022.
Postavljeno: 10.05.2022.
Poslovi preko zadruge
Nije potrebno radno iskustvo
omladinska zadruga bulevar logo fb
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Opis posla:

  • Prodaja elektronskih komponenti za domaće i strane kupce;
  • Komunikacija i pregovaranje sa kupcima, priprema ponuda, briga o isporuci uzoraka;
  • Poseta kupaca i izveštavanje u vezi sa posetama, terenski rad najmanje tri dana nedeljno;
  • Traženje novih kupaca;
  • Analiza i pronalaženje izvora za određene komponente;
  • Pomoć u organizaciji i poslovanju kompanije;
  • Učešće u društvenim okupljanjima.

Uslovi rada:

  • VŠS VI / VSS VII stepen, tehničke struke
  • Prodajno iskustvo, poželjno prodajno iskustvo ključnim kupcima;
  • Sposobnost aktivne komunikacije na engleskom jeziku;
  • Prodajne i pregovaračke veštine, sposobnost komunikacije sa ključnim kupcima;
  • Ciljanost, prodajna orijentacija, urednost i sposobnost timskog rada sposobnost za rad na terenu, marljivost i preciznost;
  • Računarska pismenost i ispit B kategorije.
Profil poslodavca