/posao/logo/flux.pro.png
Prvi posao
Komercijalista za proizvodni sektor
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 03.06.2023.
Postavljeno 04.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Osnovna delatnost preduzeća FLUX PRO d.o.o su projektovanje, prodaja opreme, i izvođenje svih vrsta termo-tehničkih instalacija. Zahvaljujući našem iskustvu u radu, kao i kvalitetu usluge, pouzdano možemo da odgovorimo na sve zahteve savremene gradnje. Posvećeni smo poštovanju najsavremenijih ekoloških standarda, kao i najsavremenijih standarda u uštedi energije.

Više informacija o nama možete pronaći na web stranici: www.flux.rs

Potreban nam je:

KOMERCIJALISTA ZA PROIZVODNI SEKTOR

Opis posla i zahtevi radnog mesta:

  • Planiranje i prodaju kompletnog portfolija u koordinaciji sa odgovornim menadžmentom
  • Realizacija prodajnih planova
  • Izrada ponude sa komerijalnim uslovima
  • Upozavanje kupca sa tehničkim karakteristikama proizvoda
  • Unapređenje prodaje i pronalaženje novih tržišta
  • Kontrola prodajnog procesa od ponude do naplate
  • Vođenje evidencije o kupcima, aktivnostima i rezultatima
  • Planiranje i realizacija prodajnih i promotivnih aktivnosti i pronalaženje novih kanala komunikacije i reklamiranja proizvodnog portfolija
  • Organzovanje marketinčkih aktivnosti i prezentacija u cilju što boljeg plasmana proizvodaventilacione opreme i distributivnih elemenata
  • Redovno izveštavanje menadžmentu

Potrebne stručne kvalifikacije i licence:

  • Stručna sprema VSS –VII stepen, VŠS – VI stepen, SSS – IV stepen, mašinske, ekonomske i/ili neke druge struke
  • Poznavanje engleskog jezika

Tehničke veštine:

Neophodne

  • Odlično poznavanja rada u:
    • MS Office paketu (Word, Excel)
    • Windows operativni sistem
    • Internet pretraživači
    • Poznavanje rada u softverskom programu
    • Outlook

Radno iskustvo:

  • Prednost iskustva u komercijali proizvodnih firmi metalne industrije

Ostali uslovi:

  • Timski igrač
  • Vešt u komunikaciji i pregovaranju
  • Pouzdan
  • Energičan
  • Ambiciozan, da poseduje želju za učenjem, napredovanjem, dokazivanjem i sticanjem novih znanja
  • Uporan i snalažljiv
  • Profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama
  • Vozačka dozvola B kategorije

Dostaviti na konkurs:

  • Biografiju (CV), poželjno sa fotografijom

Naša kompanija Vam omogućava:

  • Mogućnost napredovanja
  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Učestovanje i posete sajmovima
  • Timski rad u prijatnom okruženju

Ukoliko ste zainteresovani, verujete da kroz individualno usavršavanje možete doprineti daljem razvoju kompanije i želite da postanete član našeg tima molimo Vas da pošaljete Vaš CV elektronskim putem.

Napominjemo da ćemo konkatirati samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Hvala na razumevanju.