Komercijalni referent

Gausi d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 15.01.2022.
Postavljeno: 17.12.2021.
Prvi posao
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Mi smo porodična firma koja se bavi uvozom, prodajom, instalacijom i održavanjem mašina za pakovanje i folija za pakovanje.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju Komercijalni referent

Opis posla:

  • odgovornost za aktivnosti firme: operativne, skladište, vođenje evidencije
  • istraživanje tržišta i pronalaženje novih kupaca
  • planiranje prodajnih aktivnosti
  • prezentacija proizvoda i terenska prodaja potencijalnim kupcima,
  • instalacija opreme i obuka kupaca za rad
  • briga za nabavku rezervnih delova
  • koordinacija između kupaca i servisa
  • izveštavanje o obavljenom poslu
  • briga za postojeće kupce
  • održavanje Web prodavnice i Web stranice

Očekujemo:

  • obrazovanje: IV/VI ili VII nivo mašinske, elektro ili srodne struke
  • dobre organizacione veštine
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Office računarskih programa
  • ambicije u ostvarivanju radnih ciljeva, nezavisno traženje novih rešenja
  • dobre veštine komunikacije, profesionalni pristup, uverljivost, iskrenost i fleksibilnost
  • terenski rad, angažovanje i urednost
  • vozački ispit kategorije B
  • iskustvo u marketingu
  • fleksibilno radno vreme prema potrebama rada

Nudimo:

  • napredovanje u karijeri na menadžersku poziciju
  • obuku kandidata za konkretan rad
  • profesionalno usavršavanje
  • samostalni rad
  • dodatnu zaradu po radnom učinku
  • rad u uspešnom timu kome je najvažnije ostvarenje posla
  • početak rada u kratkom vremenskom periodu
  • stalni radni odnos nakon uspešnog završetka probnog rada

Posao obuhvata rad u sedištu firme u Beogradu i povremeni terenski rad koji podrazumeva prezentaciju opreme i obuku kupaca.

Pozivamo kandidate koji su inicijativni, samostalni, odgovorni i motivisani. Ako mislite da ste dovoljno ozbiljni, ambiciozni i svesni činjenice da je klijent uvek na prvom mestu i ako ste spremni da radno vreme prilagodite potrebama rada, pošaljite CV elektronskim putem.

Profil poslodavca