Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/kraljevi.cardaci.zuti.gif
Prvi posao
Konobar
Lokacija Kopaonik, Stefana Prvovenčanog 79
Rok za prijavu 01.06.2023.
Postavljeno 17.05.2023.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompleks Kraljevi Čardaci SPA Kopaonik raspisuje konkurs za radno mesto: KONOBAR

Mesto zaposlenja: KOPAONIK

O nama: Hotelsko apartmanski kompleks “Kraljevi Čardaci Spa”, vlasništvo građevinske firme “Prvako Engineering doo” iz Kragujevca nalazi se na 1450 m nadmorske visine Kopaonika. Od 2011. godine kada su u „Čardacima“ odseli prvi gosti, ovaj kompleks neprekidno raste, razvija se i svojim gostima nudi bogate sadržaje.

“Turistički cvet”, najprestižnija nagrada za turizam u Srbiji, koju tradicionalno dodeljuje Turistička organizacija Srbije za značajna ostvarenja u podizanju kvaliteta turističkih usluga, kao i za doprinos razvoju, unapređenju i promociji turizma u kategoriji hotel 2021. godine je pripao Kraljevim Čardacima.

Benefiti:

  • ugovor se zaključuje na određeno vreme, sa mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • ukoliko kandidat nije sa Kopaonika ili iz okoline Raške, ima obezbeđen smeštaj i hranu
  • zdravo radno okruženje, motivisano i spremno na saradnju i timski rad
  • mogućnost za napredovanje, usavršavanje i sticanje iskustva u radu u turizmu

Opis posla:

  • posluživanje hrane i pića u hotelskom objektu
  • poznavanje hrane i pića u objektu u kome radi
  • ljubazan odnos prema gostima
  • rad na računaru, uredno vođenje i tačnost naplate računa
  • vođenje računa o higijeni radnog prostora i inventara restorana

Uslovi:

  • srednja stručna sprema
  • poželjno radno iskustvo na istim poslovima
  • poznavanje stranih jezika
  • odgovoran, savestan odnos prema poslu
  • dobra organizacija
  • dobre komunikacione veštine (izražena ljubaznost, pristojnost, srdačnost)

Prijave slati elektronskim putem.

Radujemo se budućim saradnjama i zajedničkim uspesima!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...