Konobar

Autokomerc Logistika d.o.o. - Go Cart caffe

Surčin (Beograd)
Rok za prijavu: 17.02.2024.
Postavljeno: 02.02.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
1. i 2. smena
/posao/logo/autokomerc_karting_centar_1.jpg

Autokomerc Karting Centar predstavlja jedinstvenu sportsko – rekreativnu lokaciju u Beogradu, koja raspolaže profesionalnom karting stazom, licenciranom od strane Međunarodnog  karting komiteta.  Karting je dinamična sportska disciplina koja okuplja kako profesionalne, tako i rekreativne vozače iz zemlje i inostranstva. Naš centar je pravo mesto gde se vožnja može doživeti na jedinstven, zabavan i dinamičan način, uz brojne dodatne rekreativne sadržaje. Autokomerc Karting Centar posluje u okviru kompanije Autokomerc.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju

KONOBAR u Go Cart cafeu

Broj otvorenih radnih mesta: 2

Mesto: Surčin - Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Priprema i posluživanje toplih i hladnih napitaka
  • Naplata
  • Održavanje higijene šanka
  • Trebovanje pića
  • Odgovornost za robno/novčano stanje kafića

Od kandidata očekujemo:

  • Dobro raspoloženje, komunikativnost i pristojnost u radu sa gostima
  • Odgovornost i profesionalizam u radu sa finansijama
  • Adekvatno radno iskustvo
  • Proaktivan pristup poslu
  • Poznavanje engleskog jezika – srednji komunikacijski nivo

Nudimo:

  • Dodatnu obuku za rad
  • Bonus za ostvarivanje ciljeva
  • Rad u dinamičnom i atraktivnom okruženju
  • Obrok, piće

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...