Konobarica/Konobar

Kafe bar Moreno

Subotica
Rok za prijavu: 09.02.2022.
Postavljeno: 10.01.2022.
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Kafe baru "Moreno" Subotica potreban: KONOBARICA/KONOBAR može i bez radnog iskustva (takođe može studentkinja/student, učenica/učenik).

Opis posla:

  • usluživanje napitaka i pića
  • Radno iskustvo:
  • iskustvo nije neophodno

Nudimo:

  • mogućnost punog radnog vremena ili samo pola radnog vremena
  • redovnu platu
  • plata se isplaćuje dvonedeljno
  • dnevni bakšiš se uzima svakodnevno posle radne smene
  • dobri uslovi rada
  • rad u prijatnom ambijentu
  • mogućnost napredovanja i bonuse

Kontakt:

Interesovati se lično na adresu Trg Žrtava Fašizma 3 (kod Crvenog Krsta) svakog dana posle 15 sati.

Profil poslodavca