Konobar/konobarica

Cafe & Factory d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 26.05.2022.
Postavljeno: 11.05.2022.
Prvi posao
35.000-40.000 RSD (mesečna plata)
1. i 2. smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Postanite deo tima "Cafe&Factory" kompanije koja je pionir i već 15 godina uspešno posluje u svetu specijalitetnih kafa.

Zapošljavamo: Konobare.

Uslovi rada:

  • Sa i bez iskustva.
  • Neophodna SSS.
  • Puno radno vreme.
  • Poželjno znanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Obavlja poslove usluživanja gostiju u ugostiteljskom objektu (prodaja svih vrsta pića, sendviča i kolača po posebnoj recepturi i normativima ugostiteljskog objekta i cenovniku) i izdaje fiskalne račune
  • Organizuje posluživanje gostiju i rad u ugostiteljskom objektu u svojoj smeni
  • Vodi evidencije trebovanja i potrošnje pića i odgovoran je za eventualne manjkove i viškove
  • Radi na utovaru i istovaru robe, vrši raspakivanje i slaganje po rafovima i frižiderima
  • Vodi računa o pravilnoj upotrebi i održavanju opreme i sredstava za rad sa kojim neposredno rukuje ili ih koristi u toku rada
  • Menja pepeljare, dopunjava šećere i dr.
  • Vodi računa o redovnom održavanju higijene u toaletima
  • Vodi računa o redovnom održavanju higijene u ugostiteljskom delu objekta
  • Vodi računa o svom ličnom izgledu na radnom mestu, propisanoj radnoj odeći i redovnom obavljanju sanitarnog pregleda
Profil poslodavca