/posao/logo/bedem energy.png
Prvi posao
Kontrolor transporta rasutih tereta
Lokacija Rad od kuće
Rok za prijavu 21.03.2023.
Postavljeno 06.03.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Radno mesto: Kontrolor transporta rasutih tereta

Opis posla:

  • preuzima, proverava i prati umreženi smenski plan rada,
  • prilikom kontrole koristi GPS program praćenja kao i obezbeđenu opremu za video-nadzor,
  • proverava zadane rute kamiona,
  • daljinski kontroliše neplanirana zadržavanja kamiona na trasi,
  • daljinski prati brzine kretanja kamiona na trasi,
  • analizira eventualne izostanke i kašnjenja vozila na utovarnim i istovarnim mestima,
  • daljinski prati profesionalno ponašanje vozača tokom rada,
  • priprema redovne smenske i periodične izveštaje na zahtev nadređenog.

Uslovi:

  • min. IV stepen stručne spreme,
  • dobro poznavanje rada na računaru,
  • poželjno poznavanje Zakona o radnom vremenu posade vozila u drumskom prevozu i tahografima,
  • prethodno radno iskustvo nije neophodno,
  • rad u 3 smene.

Pogodnosti:

  • rad od kuće,
  • obezbeđena oprema,
  • organizovana obuka,
  • mogućnost napredovanja.