Kuvar

Victus Populo

Vodice, Hrvatska
Rok za prijavu: 14.05.2022.
Postavljeno: 15.04.2022.
Sezonski poslovi
1.200-1.500 EUR (mesečna plata)
1. i 2. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Potrebni radnici za sezonski rad na poziciji: Kuvar.

Lokacija: Restoran u Vodicama (Hrvatska)

Uslovi rada:

  • Neophodno prethodno radno iskustvo;
  • Obavezno poznavanje stranog jezika (engleski/nemački);
  • Posvećenost poslu, spremnost na timski rad, rad pod pritiskom.

Opis posla i odgovornosti:

  • Pripremanje hrane – a la carte i banket priprema;
  • Praćenje i održavanje kvaliteta hrane i čistoće u sektoru hrane i pića;
  • Ostvarivanje i održavanje pozitivnih odnosa sa gostima i zaposlenima;
    Komunikacija sa servisom.

Što vam nudimo:

  • Osiguran smeštaj
  • Dva obroka
  • Plata od 1.200e do 1.500e
  • Radna dozvola
Profil poslodavca