Magacioner

Enmon d.o.o.

Beograd (Batajnički drum)
Rok za prijavu: 13.08.2022.
Postavljeno: 29.07.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

ENMON d.o.o. je vodeća kompanija u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila već 30 godina i danas nastupa sa preko 50 maloprodajnih objekata širom Srbije, preko 30 širom Hrvatske, Severne Makedonije i Bosne i Hercegovine i veleprodajnim kompanijama u Nemačkoj, Italiji i Kanadi. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja.

Pridružite se timu uspešnih na poziciji: Magacioner (više izvršilaca)

Mesto rada: Batajnički drum

Uslovi:

  • Potvrda da nije kažnjavan
  • Potrebno znanje i iskustvo u upravljanju viljuškarom

Opis posla:

  • Prati dokumentaciju (otpremnice, povratnice, račune, prijemnice)
  • Kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporučene robe
  • Kontroliše utovar i istovar i upravlja viljuškarom prilikom utovara i istovara robe
  • Vodi računa o uslovima rada u magacinu
  • Vodi računa o očuvanju fizičkih svojstava robe i po potrebi organizuje prepakivanje iste
  • Izdvaja robu na osnovu dokumenata, kontroliše otpremanje iste, kao i dokumentaciju ulaza i izlaza robe
  • Utvrđuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o prijemu robe
  • Kontroliše i izveštava o eventualnim razlikama u odnosu na knjigovodstveno stanje
  • Predlaže načine za umanjenje eventualne mogućnosti za oštećenje robe
  • Vodi računa o očuvanju osnovnih sredstava koja se nalaze u Poslovnoj jedinici u kojoj radi
  • Odgovara za ažurnost i tačnost izvršavanja radnih zadataka
  • Vrši druge poslove po nalogu šefa skladišta

Kandidatu nudimo:

  • Dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • Stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji obavlja
  • Izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • Redovnu isplatu zarade

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.