/posao/logo/sanel.png
Prvi posao
Magacioner
Lokacija Leštane, Veternik
Rok za prijavu 23.08.2022.
Postavljeno 08.08.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Veleprodaja auto-delova Sanel d.o.o. iz Beograda, zbog povećanog obima posla, raspisuje oglas za prijem radnika na više lokacija,

-     Beograd, Kružni Put 17V, Leštane

-     Ogranak Vojvodina, Dunavska 1B, Novi Sad (Veternik)

Magacioner

 – Muško/Žensko –  više izvršilaca

Opis posla:

-          Raspoređivanje i čekiranje robe barkod čitačima pri ulazu i izlazu robe iz magacina

-          Sortiranje i raspoređivanje robe na police

-          Štampanje i lepljenje deklaracija

-          Učestvovanje u popisu robe

-          Pakovanje robe za brzu poštu

-          Vožnja lakog teretnog vozila (po potrebi)

-          Održavanje higijene na radnom mestu

-          i drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

-          III ili IV stepen stručne spreme

-          Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Nudimo Vam:

-          Rad u stabilnoj kompaniji

-          Redovnu i sigurnu zaradu

-          Ugovor na određeno vreme

Konkuriši Prikaži adrese