Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/dsv250.jpg
Prvi posao
Magacioner
Lokacija Krnješevci (Stara Pazova)
Rok za prijavu 28.09.2022.
Postavljeno 13.09.2022.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

DSV Road d.o.o. Srbija je deo multinacionalne logističke kompanije sa centralom u Danskoj. DSV spada u top 3 najvećih logističke kompanije u svetu i prisutna je u preko 100 zemalja. DSV Road d.o.o. sa sedištem u Krnješevcima vrši usluge međunarodnog transporta (drumski, pomorski, avio), skladištenja, carinjenja i distribucije.

U skladu sa povećanim obimom poslovanja DSV Road d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju: Magacioner.

Uslove za prijavu:

  • Vredna i odgovorna osoba
  • Poznavanje rada na kompjuteru

Uslovi rada:

  • Rad u međunarodnoj kompaniji
  • Radno vreme: radnim danima od ponedeljka do petka
  • Redovna i stimulativna zarada
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Organizovan prevoz iz Beograda ili plaćen u lokalu

Opis posla:

  • Prijem i izdavanje robe
  • Odvajanje i priprema robe za distribuciju

Prednost:

  • Iskustvo u radu u skladištu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Iskustvo u vožnji viljuškara

Ukoliko želite se priključiti našem timu, pošaljite svoju biografiju elektronskim putem.

Biće pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...