Magacioner

Gatarić International Group d.o.o.

Beograd, Vojvođanska 381A - Ledine
Rok za prijavu: 15.02.2024.
Postavljeno: 31.01.2024.
Prvi posao
neto - 60000 - 65000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
/posao/logo/mail 341ef5d87726f4463e03c042ac26451aa.png

PRIVREDNO DRUŠTVO ZA PROMET PROIZVODNJU USLUGE UVOZ I IZVOZ GATARIĆ INTERNATIONAL GROUP D.O.O. POTREBAN: MAGACIONER

  • 2 - IZVRŠILAC

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu)
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar prilikom prijema i otpreme robe
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe

Potrebni uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme.
  • Odgovoran i predan svom poslu.
  • Organizovan i tačan
  • Ljubazan u komunikaciji sa kolegama u kolektivu.

NUDIMO:

  • Sigurna primanja
  • Stalno zaposlenje
  • Redovna plata

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo  kandidate koji uđu u uži izbor i koji ispunjavaju uslove konkursa. Kompanija Gatarić će lične podatke kandidata čuvati u skladu sa zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...