Magacioner

Fabrika dečije hrane d.o.o.

Dobanovci
Prikaži adrese
Rok za prijavu: 17.02.2024.
Postavljeno: 02.02.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
1. i 2. smena
/posao/logo/fdh.jpg
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Mi smo Baby Food Factory i briga o pravilnoj i zdravoj ishrani cele porodice je jedan od naših najvažnijih zadataka.

Naša moderna fabrika svojom tehnološkom opremljenošću zadovoljava svetske standarde i predstavlja jednu od najvećih investicija u proizvodne kapacitete u Srbiji.

Pozivamo te da budeš deo uspešnog i ambicioznog tima koji raste i postavlja nove standarde u proizvodnji hrane

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će nam se pridružiti na poziciji:

Magacioner

Lokacija: Beograd, Dobanovci

Najvažnija zaduženja i odgovornosti:

  • Popisivanje robe u magacinu
  • Preuzimanje dokumentacije za prijem i izdavanje robe
  • Vođenje evidencije o stanju i roku upotrebe uskladištene robe
  • Vođenje evidencije o održavanju sredstava na upotrebi
  • Pripremanje neusaglašene robe za pregled
  • Operativna upotreba viljuškara za manipulaciju robom
  • Održavanje viljuškara i vođenje evidencije o upotrebi

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • Obučenost za rad na viljuškaru

Nudimo:

  • Obezbeđen prevoz do fabrike
  • Obezbeđen ručak
  • Dodatne bonuse
  • Sistematske preglede u privatnoj zdravstvenoj ustanovi
  • Fitpass

Ukoliko ste ambiciozni, proaktivni, timski orijentisani, motivisani, odgovorni i želite da budete deo tima koji će postaviti temelje i stubove budućeg poslovanja prijavite se.

Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...