Magacioner

Prodanović d.o.o.

Ćelije (Lajkovac)
Prikaži adrese
Rok za prijavu: 03.03.2024.
Postavljeno: 02.02.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Prodanović d.o.o. Šabac, osnovan je 2008. godine. Naša osnovna delatnost je proizvodnja građevinske limarije koja podrazumeva proizvodnju profilisanih limova, trapeznih limova, crep ploča, oluka i drugih proizvoda vezanih za građevinsku industriju. Preduzeće je jedan od lidera na domaćem tržištu u ovoj grupi industrije.

Prodanović d.o.o. svojim zaposlenima pruža mogućnost napredovanja.

Radi daljeg proširenja poslovanja u našem ogranku u Ćelijama-Potes bb, potreban nam je radnik na poziciji

MAGACIONER

Opis posla:

- prijem, pakovanje i odlaganje robe

- priprema i izdavanje robe

- kontrola robe

- evidencija dnevnih aktivnosti, kvaliteta i higijene

- održavanje magacina

Uslovi rada:

- sa ili bez radnog iskustva

- ažurnost i pedantnost u radu

Ako ste:

Komunikativni, spremni za učenje i usavršavanje, ozbiljni i odgovorni, spremni za timski rad, onda ste vi pravi kandidat za nas.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na broj telefona.

Vašu prijavu pošaljite elektronskim putem ili je donesite lično u prostorije preduzeća.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...