Magacioner na prijemu

Univerexport d.o.o.

Pančevo, Beograd, Lazarevac
Rok za prijavu: 09.06.2022.
Postavljeno: 11.05.2022.
Prvi posao
45.000-52.000 RSD (mesečna plata)
1. i 2. smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 31 godinu.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za objekte u Beogradu, i nov objekat u Lazarevcu i Pančevu raspisuje konkurs za poziciju: Magacioner na prijemu

Mi Vam nudimo:

  • Zaradu u iznosu od 45.000 - 52.000 rsd za redovan rad
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Dva slobodna dana u toku nedelje (u objektu u Mladenovcu i Lazarevcu)

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Precizno i efikasno obavljanje aktivnosti prijema, briga o rokovima upotrebe proizvoda, skladištenje i izdavanje robe
  • Održavanje higijene i urednosti magacinskog prostora, adekvatno čuvanje i skladištenje robe u magacinskom prostoru, briga o njenoj ispravnosti
  • Pripremanje i izlaganje robe u prodajni prostor

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu elektronskim putem.

Profil poslodavca