Magacioner - viljuškarista

M&M Militzer & Münch Transport & Logistics d.o.o.

Dobanovci (Surčin)
Rok za prijavu: 05.07.2022.
Postavljeno: 20.06.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/logo92f02a3ecfc3a9b4bb0a51eea03f8aca.png

Kompanija M&M Militzer & Muench Transport & Logistic d.o.o. objavljuje konkurs za poziciju magacioner - viljuškarista.

Opis posla:

  • prijem vozila i istovar robe;
  • kvantitativni i količinski prijem robe;
  • unos podataka o prijemu robe u sistem;
  • evidentiranje zaliha u sistemu; odlaganje robe na lokaciji za skladištenje;
  • preskladištenje robe;
  • upravljanje visokoregalnim, čeonim, električnim i ručnim viljuškarima;
  • otprema vozila i utovar robe;
  • obrada naloga za izdavanje robe;
  • komisioniranje;
  • pakovanje robe;
  • formiranje pošiljaka;
  • štampa i lepljenje etiketa (paletnih, artikala, deklaracija);
  • vođenje inventara skladišta.

Kandidatima nudimo:

  • ugovor o radu i prijavu od prvog dana;
  • dodatnu zaradu na osnovu radnog učinka;
  • rad u sigurnom i bezbednom radnom okruženju;
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja

Uslovi:

  • I stepen stručne spreme;
  • obučenost za rad na viljuškaru.

Biografiju dostavljati elektronskim putem ili pozvati na kontakt telefon.