Magacioner - vozač

BM Božić d.o.o.

Beograd, Tošin Bunar 164
Rok za prijavu: 17.02.2024.
Postavljeno: 02.02.2024.
Prvi posao
neto - 60000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
/posao/logo/boziclogo.jpg

Firma Božić DOO je kompanija koja postoji od 2003. godine i koja se razvija i raste. Bavi se uvozom, veleprodajom, maloprodajom svetlosne opreme za teretna, komercijalna vozila, elektrike za ista kao i uvozom i prodajom autoprikolica i delova za iste.

Zbog konstantnog rasta posla kompanija raspisuje konkurs za radno mesto: Magacioner

Zaduženja:

  • Vođenje računa i održavanje prostora u kome se obavlja rad
  • Pakovanje robe za isporuku ili slanje poštom
  • Slaganje robe i popunjavanje polica

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije - aktivan vozač
  • Poželjno poznavanje auto delova - teretni program, svetlosna oprema
  • Poželjne karakteristike:
  • Proaktivnost u radu i orijentisanost na rezultat
  • Komunikativnost i sposobnost za timski rad
  • Analitičnost i sistematičnost u radu
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Okvirna plata: 60.000 RSD

Mogućnost napredovanja na druge pozicije.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem, poželjno sa fotografijom.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...