Marketing referent

House S.R. Nebojša Kovačević

Zrenjanin
Rok za prijavu: 05.07.2022.
Postavljeno: 20.06.2022.
Prvi posao
1. smena
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Uslovi:
Dobre komunikativne i analitičke veštine
Visok nivo pismenosti i posedovanje kreativnih veština
Dobre organizacione sposobnosti i ozbiljnost u praćenju zadatih rokova
Poznavanje metoda rada SEO, SEM optimizacije sajtova
Dobro poznavanje marketinških alata (npr. Google AdWords) i socijalnih mreža
Odlično znanje engleskog jezika

Poželjno je:
Iskustvo u radu na razvoju Internet Marketinga za krajnje klijente
Pratiš trendove u oblasti marketinga i content marketinga
Poznaješ pojam SEO, SEM i važnost ključnih reči prilikom kreiranja sadržaja

Zaduženja:
Komunikacija i građenje dugoročnog odnosa sa klijentima
Pisanje tekstova za krajnje klijente na različite teme
Optimizacija sadržaja Internet stranica
Rad sa blogerima, traženje novih blogera
Mesečna, kvartalna, polugodišnja i godišnja analiza i izveštaji za krajnje klijente
Osmišljavanje lending stranica, saradnja sa developerima
Prikupljanje podataka i organizacija podataka klijenata