Medicinska sestra/tehničar

Poliklinika Bonadea

Novi Sad
Rok za prijavu: 29.06.2022.
Postavljeno: 14.06.2022.
Prakse
1. i 2. smena
nepuno radno vreme

Poliklinika Bonadea se nalazi u centru Novog Sada, u ulici Jovana Đorđevića broj 11. U poliklinici se obavljaju specijalistički pregledi iz više oblasti, kao što su: urologija, ginekologija i akušerstvo, interna medicina, kardiologija, gastroenterologija, imunologija, nefrologija, endokrinologija, neurologija, hirurgija: opšta, onkološka, vaskularna i plastična.

Opis posla:

  • Zakazivanje pregleda
  • Pružanje informacija pacijentima o dijagnostičkim i terapijskim postupcima, načinu izvođenja planiranih procedura, načinu pripreme pacijenata kao i plan daljeg toka lečenja
  • Arhiviranje medicinskih i drugih podataka vezano za rad sa pacijentima
  • Asistencija lekarima u svakodnevnom radu sa pacijentima (prilikom pregleda ginekoloških, uroloških i drugih pacijenata)
  • Pružanje usluga terapije (injekcije, infuzije), kateterizacije (promena, plasiranje), previjanje
  • Asistencija u operacionoj sali

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema
  • Ljubaznost, komunikativnost i želja za učenjem i napredovanjem
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika i poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo je poželjno ali ne i neophodno
  • Položen stručni ispit i posedovanje licence KMSTRS

Očekujemo Vaše prijave.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.