Medicinska sestra/tehničar

Poliklinika AS Medic

Vrnjačka Banja, Heroja Maričića br.3
Rok za prijavu: 24.02.2024.
Postavljeno: 25.01.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Poliklinika As Medic uspešno posluje od 2014.god. Naš tim čine preko 20 lekara i medicinskih sestara.Pružamo zdravstvene usluge visokog kvaliteta.Posvećeni smo pacijentima, radu u zdravom okruženju i očuvanju korektnih međuljudskih odnosa.

Opis posla

zakazivanje pregleda

uzorkovanje krvi,davanje IM i IV injekcija,učešće u obavljanju administrativnih poslova.

Očekujemo da se priključite timu gde Vas očekuju redovna i sigurna primanja i stalno zaposlenje kao i mogućnost daljeg sticanja znanja i poznanstava.

Potrebna je ljubazna, odgovorna, spretna i pouzdana osoba za timski rad.

Radno iskustvo nije neophodno. Radna nedelja traje 40 stati. Definisani su i finansijski bonusi. Potrebno je osnovno poznavanje rada na računaru.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...