/posao/logo/gala.png
Poslovi preko zadruge
Sales Manager
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 04.10.2022.
Postavljeno 19.09.2022.
400 EUR (mesečna plata)
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Renomirana firma na Dorćolu čija je primarna delatnost distribucija i servisiranje poznatog brenda računarske opreme, za potrebe i dalji razvoj svog poslovanja potražuje radnika na poziciji:

-Sales Manager (više izvršilaca)

· Opis posla:
- Teleprodaja pravnim licima
- Ponuda pratećih usluga i servisa računarske opreme
- Redovno i obavezno usavršavanje (plaćeno od strane poslodavca)

· Uslovi:
- Veštine pregovaranja - izražene trgovačke sposobnosti
- Orijentisanost ka dostizanju zadatih ciljeva kompanije - mesečnog plana prodaje - “targeta”
- Poželjno poznavanje tehnike i računarske opreme
- Poznavanje engleskog jezika (srednji nivo)

· Nudimo:
- Radno vreme  08:30 – 16:30
- Slobodan vikend
- Početna plata 400e + bonusi od ostvarene prodaje
- Konstantnu tehničku podršku koja će Vam omogućiti lakše dostizanje zadatih i ličnih ciljeva

Prijave slati elektronskim putem ili na neki od sledećih brojeve telefona:

Prikaži broj telefona Prikaži broj telefona Prikaži broj telefona