Menadžer sektora izrade poluproizvoda

Wacker Neuson d.o.o.

Kragujevac
Rok za prijavu: 09.12.2021.
Postavljeno: 24.11.2021.

Wacker Neuson je vodeća multinacionalna kompanija u oblasti proizvodnje građevinskih mašina i opreme. Sa više od 300 proizvodnih grupa, u 50 filijala širom sveta i 140 servisnih centara, ova kompanija ima preko 5000 zaposlenih na nivou grupe Wacker Neuson.

Wacker Neuson u Kragujevcu se nalazi u Industrijskoj zoni, proizvodi delove za građevinske mašine i ima preko 600 zaposlenih.

Zbog povećanog obima posla potreban je poslovni profil: Menadžer sektora izrade poluproizvoda

Opis posla:

  • Planiranje i organizovanje procesa proizvodnje u sektoru izrade poluproizvoda
  • Dostizanje potrebnog nivoa kvaliteta proizvoda i rad na stalnom poboljšanju
  • Izveštavanje o vremenu proizvodnje i kvalitetu proizvedenih delova
  • Vođenje ljudi unutar sektora ( 80 – 100 ), organizacija turnus smena
  • Nadgledanje zaposlenih, izveštavanje o radnom učinku zaposlenih
  • Indentifikovanje potreba za obukom zaposlenih i predlog unapređenja sektora
  • Dnevno i mesečno izveštavanje menadžmenta o učinku sektora

Uslovi:

  • VI /VII SSS tehničkog usmerenja
  • Radno iskustvo u vođenju ljudi i na poslovima rukovođenja sektorom
  • Poznavanje tehnologije rada mašina za sečenje metala ( laser, plazma ), kao i mašina za savijanje metala ( presa )
  • Poznavanje MS Office-a i engleskog jezika
  • Odlične organizacione veštine
  • Odlične komunikacione veštine i veštine upravljanja ljudima

Zaposlenima nudimo:

  • Siguran i stabilan posao u internacionalnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Odličnu radnu atmosferu u blizini centra grada

Ukoliko ste zainteresovani za rad u dinamičnoj internacionalnoj kompaniji, pošaljite svoj CV i propratno pismo.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.