/posao/logo/irismegalogo.png
Prvi posao
Merchandiser
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 09.07.2022.
Postavljeno 24.06.2022.

Computerland je distributer kompletnog gaming programa (igara, svih vrsta konzola i dodatne gaming opreme), kompjuterskih periferija, multimedijalnih i smart uređaja. Pored distribucije proizvoda svetski poznatih kompanija Razer, Creative, Wacom, Thrustmaster, Dji, Redragon, Smanos, Fibaro, AirWheel, KooWheel u našoj distribuciji su i igrački naslovi renomiranih svetskih proizvođača Activision Blizzard, Electronic Arts, Disney, Square-Enix, Codemasters, Namco Bandai, Ubisoft, Capcom, Bethesda, Techland, Tecmo-Koei i mnogi drugi.

Osnovan 1993. godine kao prodavnica računarske opreme u Beogradu, ComputerLand danas predstavlja uspešnu firmu koja se bavi i veleprodajom i maloprodajom i zapošljava preko 100 kvalifikovanih, mladih i kreativnih osoba.

Tražimo talentovane i motivisane saradnike koji žele da, zajedno sa nama učestvuju u daljem razvoju firme i raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Opis posla:

  • Popisi i isporuke robe na dnevnom nivou u skladu sa dobijenim rutingom
  • Kontrola plasmana proizvoda, pozicioniranje i briga o dobroj izloženosti robe
  • Praćenje prodaje i sprovođenje dogovorenih marketinških aktivnosti
  • Komunikacija sa odgovornim osobama u objektima kupca
  • Dnevno izveštavanje o završenim aktivnostima

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Znanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
  • Poznavanje engleskog jezika (srednji nivo)
  • Dobro poznavanje samog procesa transporta i izlaganja robe
  • Iskustvo u radu sa PDA uređajima
  • Dobre komunikacione sposobnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Orijentisanost na timski rad
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na rad na terenu
  • Dobra lična organizacija

Nudimo:

  • Rad u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Privatno zdravstveno osiguranje zaposlenih
  • Privatno penziono osiguranje zaposlenih
  • Jubilarne nagrade za lojalnost
  • Novogodišnje proslave
  • Paketiće za mališane i poklon vaučer za rođenje deteta
  • Dodatni dani godišnjeg odmora na osnovu godina radnog staža, radno vreme petkom do 15h
  • Team building aktivnosti
  • Damama poklon za 8. mart
  • Kartica za popuste u svim prodajnim objektima grupacije (ComputerLand, Mi store, Future Store) i dr.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa, poznajete dobro IT poslovanje i smatrate da ste posvećeni ostvarivanju ciljeva prodaje a pritom ste komunikativni i pozitivni i želite da radite na korporativnom imidžu uspešne firme, javite se!

CV, poželjno sa slikom, i motivaciono pismo, pisane na srpskom jeziku, poslati elektronskim putem.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.