Mesar

Univerexport d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 02.06.2023.
Postavljeno: 03.05.2023.
Prvi posao
62000 RSD (mesečna plata)
1. i 2. smena
puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva
/posao/logo/univer.png

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 31 godinu.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za svoje objekte u Beogradu raspisuje konkurs za poziciju: MESAR

Obezbeđujemo po zakonu

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom i uigranom okruženju
  • Zaradu u iznosu od 62.000 rsd i plaćen putni trošak

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim poslovima

Opis posla:

  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje...)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.