/posao/logo/legi.sistem.gif
Prvi posao
Monter
Lokacija Rušanj (Beograd)
Rok za prijavu 22.10.2022.
Postavljeno 22.09.2022.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

LEGI SGS d.o.o. je vodeća kompanija u regionu koja se bavi proizvodnjom i prodajom LEGI ogradnih sistema. Višedecenijsko poslovanje potvrđuje širok asortiman proizvoda od specijalno obrađenog metala: ograde, kapije, pergole, paviljoni, lukovi, gabioni, parkirne rampe, jarboli, gazišta, kao i razne vrste žice i žičani proizvodi sa upotrebom u građevinarstvu.

Jedinstvenost LEGI poslovanja je u profesionalnoj usluzi, specijalnoj tehnologiji i dugogodišnjoj garanciji na naše visoko kvalitetne proizvode.

Zbog povećanja obima posla, tražimo motivisane i kvalifikovane kandidate da budu deo našeg tima na poziciji: Monter u Beogradu-Rušanj

USLOVI:

  • SSS
  • poznavanje bravarsko – građevinskih poslova
  • poželjno radno iskustvo minimum 3 godine na poslovima niskogradnja
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • potvrda da kandidat nije pod istragom

OPIS POSLA:

  • rad na terenu
  • montaža ograda, kapija i čeličnih konstrukcija

PROFIL KANDIDATA:

  • da je zdravstveno sposoban za rad na visini
  • poželjno: da je obučen za elektrovarioca
  • da ima iskustva u rukovanju ručnim elektro alatom: brusilicom, bušilicom
  • da nije krivično osuđivan
  • da se protiv kandidata ne vodi sudski postupak

NUDIMO:

  • mogućnost obezbeđenog stana za kandidate iz unutrašnjosti
  • mogućnost dugoročnog radnog odnosa
  • adekvatnu pripremu za posao

Ako si odgovoran i posvećen svom poslu naša ekipa te očekuje. Pozivamo te da se prijaviš i pošalješ CV elektronskim putem ili pozoveš putem telefona.