Monter optičkih kablova, satelitskih antena i telekomunikacione opreme
Lokacija Beograd, Novi Sad, Pančevo, Vladimirci, Šabac
Rok za prijavu 15.02.2023.
Postavljeno 16.01.2023.
70.000 - 110.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Naša osnovna delatnost je izvođenje radova i pružanje usluga Telekom Srbija Grupe iz domena kablovske televizije, interneta i telefonije. Usled povećanja obima posla i širenja optiče mreže otvoren je konkurs za poziciju: MONTER OPTIČKIH KABLOVA, SATELITSKIH ANETNA I TELEKOMUNIKACIONE OPREME. Na konkurs se mogu prijavljivati kandidati sa ili bez radnog iskustva.

Opis poslova:
-Povezivanje krajnjeg korisnika na optičku mrežu/DTH satelitsku mrežu
-Postavljanje optičkog vlakna od razvodne kutije do optičke utičnice kod korisnika
-Postavljanje satelitskih antena
-Postavljanje potrebnih kablova unutar stana/kuće
-Postavljanje uređaja u stanu kod korisnika
-Preuzimanje materijala iz magacina

Poželjno znanje i veštine:
-Rad u oblasti telekomunikacija (poželjno iskustvo)
-Poželjno iskustvo u radu sa mernim instrumentima i alatima
-Odgovornost i ljubaznost u komunikaciji sa korisnicima
-Sposobnost za rad u timu
-Spremnost za terenski, prekovremeni rad i rad u različitim vremenskim uslovima
-Urednost i preciznost u radu
-Rad na visini
-Posedovanje vozačke dozvole B kategorije (poželjno)

Nudimo:

-Obuku i stručno usavršavanje

-Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanje

-Zarada (70.000 - 110.000)