Operater call centra

beogradnocu.com - Master Mind

Beograd
Rok za prijavu: 20.05.2022.
Postavljeno: 09.05.2022.
Prvi posao
40.000-60.000 RSD (mesečna plata)
1. i 2. smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Opis posla:

  • Komunikacija sa korisnicima o programu lokala i uslovima za rezervaciju
  • Izvršavanje rezervacija u traženim lokalima
  • Popunjavanje izveštaja

Tražimo kandidata koji je:

  • Vredan, odgovoran, ljubazan i vešt u komunikaciji
  • Upoznat u noćni život Beograda
  • Spreman za rad po smenama i vikendom
  • Sposoban da komunicira na engleskom jeziku

Uslovi:

  • Posao se obavlja u kancelariji u blizini Trga Slavija.
  • Radno vreme je 7 dana u nedelji u 2 smene (09-17h i 17-01h) prema unapred utvrđenom rasporedu. Jedan operater radi 5 smena nedeljno. Nekim danima radi prvu smenu, a nekim drugu smenu i postoji mogućnost zamene smena unutar kolektiva po dogovoru. Slobodan je, dakle, 2 dana u nedelji (npr. nekad je slobodan četvrtkom i petkom, a nekad nedeljom i utorkom ili neka druga 2 dana)
Profil poslodavca