Operater kontakt centra

Teledirekt d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 16.08.2022.
Postavljeno: 01.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Mi smo Teledirekt, strateški partner Telekom Srbija u plasmanu i prodaji telekomunikacionih usluga. Rukovodeći se politikom kvaliteta da korisniku treba pružiti najsavremenija telekomunikaciona rešenja, kroz intenzivan rad ali i stalno usavršavanje svih članova našeg tima, svakodnevno težimo da usluge Telekom Srbija dovedemo u sve domove širom Srbije.

AKO SI:

  • Energičan
  • Odlučan
  • Istrajan
  • Pozitivan
  • Uporan
  • Ambiciozan
  • Komunikativan

NUDIMO TI:

  • Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno okruženje
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme i radno vreme od 6h
  • Stimulativnu mesečnu zaradu
  • Kvalitetnu stručnu obuku
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje
  • Tim building, Happy Hour, sportske aktivnosti,
  • Nagrade za postizanje najboljih rezultata

OPIS POSLA I ZADUŽENJA:

  • Prodaja MTS usluga postojećim i potencijalnim korisnicima telefonskim putem
  • Akvizicija novih korisnika, obnova ugovora i prodaja dodatnih servisa ili usluga
  • Redovni treninzi i obuke
  • Dostizanje postavljenih ciljeva i definisanih KPI-eva

OČEKUJEMO OD TEBE:

  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Usvajanje novih znanja i veština
  • Dobre pregovaračke sposobnosti i posvećenost detaljima
  • Usmerenost na rezultate i takmičarski duh
  • Spremnost na rad u timu, ali i samostalno odlučivanje

Da li si spreman?