Operater na uplatnom mestu

AmbassadorBet d.o.o.

Novi Sad
Rok za prijavu: 19.08.2022.
Postavljeno: 20.07.2022.
Prvi posao
1., 2. i 3. smena
puno radno vreme

Zapošljavamo operatere na više lokacija u Novom Sadu (slot klub i/ili kladionica).

OPIS POSLA:

- Primanje uplata i isplaćivanje dobitaka

-Ažuriranje dnevnih i sedmičnih ponuda u lokalu (papirnoj i u digitalnoj formi)

-Komunikacija sa igračima (informisanje igrača o ponudama, promenama, bonusima i akcijama)

- Komunikacija sa kolegama i menadžerom

- Posluživanje pića gde je neophodno

- Briga o bezbednosti novčanih sredstava, kontrola kase i popis stanja automata

- Briga o higijeni lokala tokom smene

ŠTA NUDIMO:

-Stimulativna zarada od 50.000

- Dnevni i mesečni bonusi

- Mogućnost napredovanja

- Stabilno radno okruženje

- Ugovor o radu na neodređeno

USLOVI:

- Osnove rada na računaru

- Izražene komunikacione veštine i sklonost ka timskom radu

- Poželjno je radno iskustvo na sličnim pozicijama (nije neophodno)

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima Vas CV možete poslati elektronskim putem.

NAPOMENA:

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak:

- da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti
- da bude kontaktiran u periodu od godinu dana ukoliko se ukaže prilika za angažovanjem na istom ili sličnom radnom mestu

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.