Operater u montaži lakih šinskih vozila

Siemens d.o.o.

Kragujevac
Rok za prijavu: 30.01.2022.
Postavljeno: 31.12.2021.
Nije potrebno radno iskustvo
siemens logo fb

Siemens Mobility d.o.o. Cerovac traži Operatera u montaži lakih šinskih vozila

Zaduženja:

  • Obavlja operacije u montaži za elektro-mehaničke delove ili komponente, na sklopovima ili podsklopovima
  • Odgovoran je za poštovanje svih propisa koje se primenjuju i radi u skladu sa procedurama, radnim instrukcijama, tehničkim crtežima, dokumentima kvaliteta i verbalnim instrukcijama za montažu
  • Organizuje sopstvenu sirovinu, stalno nadgleda dostupnost delova i bira odgovarajuće delove, poluproizvode ili komponente, prema planu
  • Koristi specifičnu opremu i / ili niz specijalizovanih alata i održava funkcionalnost istih
  • Odgovara za kvalitet izvršenih operacija u procesu montaže
  • Pomaže u rešavanju ponovljivih problema vezanih za montažu koji utiču na svakodnevno poslovanje

Uslovi:

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima će se smatrati kao prednost
  • Poželjno prethodno iskustvo u rukovanju ručnim alatima i poznavanje tehničkih crteža
  • Proaktivnost i orijentisanost ka rezultatima
  • Preciznost i tačnost u radu
Profil poslodavca

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.