Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/monoplast.png
Prvi posao
Operater u proizvodnji
Lokacija Nova Pazova (Poslodavac nudi smeštaj)
Rok za prijavu 29.03.2023.
Postavljeno 14.03.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Mi smo kompanija koja posluje u Srbiji preko 20 godina. Za to vreme pozicionirali smo se kao tržišni lider u industriji pakovanja, proizvodimo različite vrste folija. Kvalitet naših proizvoda se bazira na odabiru najkvalitetnijih sirovina koje se koriste u visoko automatizovanom procesu proizvodnje. Uz štampu na folijama, naš asortiman predstavlja jedan od najširih u regionu.

Ukoliko ste posvećeni i odgovorni, ovo je prilika da radite u kvalitetnom timu i uspešnoj kompaniji:

Opis poslova:

  • Podešavanje mašina prema specifikaciji u radnom nalogu
  • Rukovanje automatizovanim mašinama za proizvodnju različitih vrsta folija
  • Deklarisanje proizvoda/poluproizvoda i kontrolna evidencija
  • Odlaganje i pakovanje gotovih proizvoda/poluproizvoda i škarta na za to predviđeno mesto
  • Održavanje čistoće proizvodnih mašina i urednosti radnog prostora

Uslovi:

  • Minimum završena osnovna škola
  • Spremnost za rad u tri smene, prema unapred utvrđenom rasporedu

Mi nudimo:

  • Stalan posao, redovnu i konkurentnu zaradu
  • Plaćene troškove prevoza
  • Obezbeđen apsolutno opremljen smeštaj
  • Postepeno povećanje zarade već u prvim mesecima angažovanja
  • Bonuse u skladu sa ličnim rezultatima rada
  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Obezbeđen obrok u restoranu kompanije i redovne pauze
  • Rad u dobro organizovanoj i korektnoj radnoj atmosferi

Možete se prijaviti slanjem biografije elektronski, pozivom na broj telefona ispod ili dolaskom na adresu, Njegoševa 111, Nova Pazova.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...