/posao/logo/hrbulevar.png
Prvi posao
Operater u proizvodnji
Lokacija Beograd - Nova Pazova (obezbeđen smeštaj i prevoz)
Rok za prijavu 17.06.2023.
Postavljeno 18.05.2023.
60.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad kao operater proizvodnje u Beogradu/Novoj Pazovi, obezbeđen smeštaj za radnike iz svih gradova Srbije.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Obezbeđen smeštaj i prevoz
Mogu se prijaviti kandidati iz svih gradova Srbije
Mesto rada: Beograd/Nova Pazova

Opis posla:

  • Realizuje proizvodne naloge, u skladu sa navedenim podacima i zahtevima
  • Stara se o pravilnom rukovanju mašina i sredstava za rad.
  • Obaveštava Koordinatora Proizvodnje o bilo kakvim kvarovima i zastojima - u najširem smislu
  • Postupa u skladu sa propisanim Uputstvima i Procedurama
  • Rešava jednostavne kvarove, u koordinaciji sa Koordinatorom proizvodnje
  • Odgovoran za pravilno postupanje sa materijalom i gotovim proizvodom
  • Odgovoran i vrši kontrolu propisanih dimenzija gotovih proizvoda, i odgovoran za evidentiranje istih kroz kontrolne karte
  • Ostalo po nalogu direktnog nadređenog

Uslovi rada:

  • Mesto rada: grad Beograd/Nova Pazova
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca
  • Obezbeđen prevoz o trošku poslodavca
  • Zarada 60.000 rsd
  • Radno vreme: 8h dnevno, rad u tri smene (06-14, 14-22, 22-06 ili 07-15, 15-23, 23-07)
  • Kvalifikacije: NK/SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje na duži vremenski period

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h: Prikaži broj telefona, Prikaži broj telefona ili poslati CV elektronskim putem.

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija
Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a  ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.
Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.