/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Pizza majstor
Lokacija Beograd (Slavija)
Rok za prijavu 08.12.2022.
Postavljeno 23.11.2022.
70.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente i nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd (Slavija)

Opis posla:
- Priprema namirnica potrebnih za izradu različitih vrsta pizza po utvrđenom receptu i normativu
- Odgovorno trošenje namirnica
- Poštovanje utvrđenih procedura
- Trebovanje sirovina potrebnih za minimalnu dnevnu proizvodnju
- Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi rada:
- Rad u zatvorenom i klimatizovanom prostoru
- Plata: 70.000 dinara, dodatno plaćen prekovremeni rad.
- Radno vreme: 8 sati – I Smena: 08-16h, II Smena: 15-23h, III Smena: 20-04h
- Kvalifikacije: SSS
- Potrebno prethodno radno iskustvo na sličnim ili istim pozicijama, vrši se dodatna obuka.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom: Prikaži broj telefonaPrikaži broj telefonaPrikaži broj telefona ili elektronskim putem.