Planer proizvodnje

Wacker Neuson d.o.o.

Kragujevac
Rok za prijavu: 19.01.2022.
Postavljeno: 04.01.2022.

Wacker Neuson je vodeća multinacionalna kompanija u oblasti proizvodnje građevinskih mašina i opreme. Sa više od 300 proizvodnih grupa, u 50 filijala širom sveta i 140 servisnih centara, ova kompanija ima preko 5000 zaposlenih na nivou grupe Wacker Neuson.

Wacker Neuson u Kragujevcu se nalazi u Industrijskoj zoni, proizvodi delove za građevinske mašine i ima preko 600 zaposlenih.

Zbog povećanog obima posla potreban je poslovni profil: Planer proizvodnje

Opis posla:

  • Izrada mesečnih planova proizvodnje
  • Izrada kapaciteta proizvodnje
  • Praćenje realizacije proizvodnje
  • Praćenje KPI-eva
  • Praćenje KLI-eva (Key loss indicators )
  • Kreiranje proizvodnih naloga  (puštanje pick listi) u SAP-u na zahtev Production manager-a i Engineering-a
  • Implementacija kanbana za poluproizvode i gotove proizvode (kalkulacije, setovanje SAP-a, priprema kanban tabli u excelu kao i fizička priprema kanban kartica)
  • Ažuriranje svih kanban kartica u SAP-u na mesečenom nivou
  • SAP (bom, routings, material movments ...)
  • Izrada različitih izveštaja za proizvodnju

Uslovi:

  • Poznavanje čitanja tehničke dokumentacije
  • MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Poželjno poznavanje rada u SAP-u
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Nastrojenost ka timskom radu

Zaposlenima nudimo:

  • Siguran i stabilan posao u internacionalnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Odličnu radnu atmosferu

Ako ste zainteresovani za rad u dinamičnoj internacionalnoj kompaniji, pošaljite svoj CV i propratno pismo.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca