Pomoćni radnik

A.U. Zelena apoteka Davidovac

Novi Sad
Rok za prijavu: 19.08.2022.
Postavljeno: 20.07.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Apotekarska ustanova, Zelena Apoteka Davidovac je osnovana 2000. godine u Novom Sadu. Naše apoteke se nalaze na 5 lokacija u Novom Sadu i Beogradu.

Usled proširenja mreže apoteka i unapređenja poslovanja, raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: Pomoćni radnik

Opis posla:

  • Prijem i skladištenje sirovina i ambalaže
  • Prijem i skladištenje potrošnog materijala
  • Čišćenje pranje i dezinfekcija prostorija, površina, posuđa
  • Izrada i sekundarno pakovanje
  • Pranje i dezinfekcija opreme i posuđa u skladu sa uputstvima za pranje i dezinfekciju
  • Učešće u merenju sirovina
  • Doziranje preparata
  • Sekundarno pakovanje

Prodaja:

  • Kvantitativni i kvalitativni prijem gotove robe sa sekundarnog pakovanja i skladištenje istih
  • Učestvuje u odvajanju robe po trebovanju i pripremi za ekspediciju
  • Radi administrativne poslove i uredno popunjava sve zapise iz domena opisanih aktivnosti
  • Primenjuje regulative iz oblasti rada
  • Obavlja ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi konkursa:

  • Odgovarajuća stručna sprema (diploma srednje medicinske, tehnološke, hemijske, mašinske ili srodnog smera)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo 1 god
  • Organizacione sposobnosti, timski rad, samostalnost u radu, dobre komunikacione veštine, kolegijalnost, inicijativnost, sposobnost lične organizacije

Nudimo:

  • Odlične uslove rada
  • Rad u savremeno opremljenim apotekama
  • Timski rad u dinamičnom okruženju
  • Kontinuirane obuke i stručna usavršavanja
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, pošaljite nam Vašu biografiju.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.