/posao/logo/hrbulevar.png
Prvi posao
Pomoćni radnik na bušenju
Lokacija Bor (obezbeđeni hrana i smeštaj)
Rok za prijavu 11.02.2023.
Postavljeno 12.01.2023.
75.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih pslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Za potrebe Klijenta iz Bora, tražimo zainteresovane kandidate za rad u Boru, obezbeđen smeštaj i ishrana za radnike iz svih gradova Srbije.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Mesto rada: Bor

Uslovi rada:

  • Obezbeđen smeštaj u Boru i tri obroka o trošku poslodavca
  • Radno vreme: 12h, smenski rad
  • Kvalifikacije: NK/SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Zarada 75.000 RSD

Opis posla:

  • Rad na otvorenom
  • Rad sa bušilicom u niskogradnji

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon ili poslati CV elektronskim putem.