Pomoćni radnik u kuhinji

NS Hotels d.o.o.

Zlatibor
Rok za prijavu: 14.09.2022.
Postavljeno: 15.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

OPIS POSLA:

Održava higijenu u kuhinji;

Obavlja fizičke poslove utovar – istovara i prenos robe i materijala;

Da racionalno koristi namirnice i primenjuje odgovarajuće mere uštede;

Da pravilno rukuje opremom i mašinama, kontroliše i pokuša da smanji oštećenje operativne opreme i inventara i da blagovremeno obavesti odeljenje održavanja o potrebnim popravkama;

Da obezbedi besprekornu čistoću kuhinje restorana;

Da obezbedi besprekornu čistoću operativne opreme;

Da sarađuje sa kuvarima u vezi sa svakodnevnim operativnim aktivnostima;

Da obezbedi besprekornu čistoću i pravilan raspored namirnica odloženih u ostave i frižidere;

Da evidentira i prijavi sve neispravne namirnice;

Da izvršava i druge zadatke po nalogu neposrednog rukovodioca.

Opšte dužnosti:

Da se na posao javlja na vreme i u odgovarajućoj uniformi;

Da održava dobre kolegijalne odnose u svom i svim drugim odeljenjima;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila o protivpožarnoj zaštiti, higijeni, zdravlju i bezbednosti;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila i procedura;

Da održava visok nivo lične higijene;

Da izvršava sve druge razumno propisane dužnosti i obaveze.

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME: NSS / III SSS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.