/posao/logo/pametni patuljak.png
Prvi posao
Pomoćni radnik u kuhunji
Lokacija Beograd, Аrčibalda Rajsa 16
Rok za prijavu 28.09.2022.
Postavljeno 13.09.2022.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Predškolska ustanova Pametni patuljak iz Beograda se nalazi u ulici Arčibalda Rajsa 16, opština Čukarica u prostranoj i funkcionalnoj kući, namenjena je uzrastu od 1 do 7 godina.

PU " Pametni patuljak" raspisuje konkurs za radno mesto

Pomoćnog radnika u kuhinji

Beograd

Opis posla:

  • Priprema namirnica za obroke
  • Serviranje hrane
  • Održavanje kvaliteta hrane i odgovornost za stanje roba i namirnica
  • Održavanje kuhinjskih aparata i higijene kuhinje
  • Radno vreme 8 časova

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo
  • Stručnost
  • Komunikativnost
  • Posvećenost poslu (tačno i odgovorno obavljanje radnih dužnosti)

Nudimo Vam:

  • Redovnu isplatu
  • Topli obrok
  • Zasnivanje radnog odnosa
  • Rad u prijatnom ambijentu i atmosferi

Ako želite da postanete član našeg tima, pošaljite nam CV, poželjno sa fotografijom, elektronskim putem ili pozovite na broj telefona ispod.