/posao/logo/grakomsn.jpg
Prvi posao
Pomoćni radnik/pomoćna radnica
Lokacija Beograd, Batajnički drum 269, 11080 Zemun
Rok za prijavu 10.07.2022.
Postavljeno 10.06.2022.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

GRAKOM SN d.o.o. tradicionalni proizvođač hrastovog klasičnog parketa, masivnih podova kao i višeslojnih podova, zbog unapređenja proizvodnje raspisuje konkurs za više izvršilaca za radno mesto: Pomoćni radnik/pomoćna radnica

Opis posla:

       * Prihvata sortimente izrađene na mašini i raspoređuje ih po širinama/dužinama

       * Pregleda izrađene sortimente i po potrebi ih vraća na doradu

       * Formira palete sortimenata za otpremu i/ili sušenje i vodi računa o pravilnom slaganju

       * Slaže pakete i puni palete

       * Mogućnost brzog napredovanja na zahtevnije radne pozicije nakon upoznavanja sa procesom rada proizvodnje

Uslovi:

        * Osnovno ili srednje obrazovanje

        * Poželjno je iskustvo u radu na sličnim poslovima

        * Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu

Prijave sa kontakt podacima i radnom biografijom kandidati mogu uputiti elektronskim putem.