Pomoćnik glavnog livca - pripravnik

Jugo-Impex d.o.o.

Niš
Rok za prijavu: 05.12.2021.
Postavljeno: 26.11.2021.
Prvi posao
1., 2. i 3 smena

Opis posla:

  • Rukuje postrojenjem za topljenje bakra (elektroindukciona peć)
  • Šaržiranje i topljenje bakra u elektroindukcionoj peći
  • Izrada i popravka ozida peći
  • Obrada rastopljenog metala u peći po tehnološkim zahtevima
  • Rad na pripremi materijala za livenje
  • Merenje i transport materijala do indukcione peci
  • Pomoćni radovi prilikom izlivanja metala iz peci
  • Sakupljanje, merenje i transport proizvoda livenjem
  • Učešće u izradi priručnih alata i pribora neophodnih za livenje
  • Održavanje higijene u proizvodnoj hali
  • Čišćenje i održavanje kalupa i alata za livenje
  • Ostale poslove po nalogu pretpostavljenog

Opšti uslovi:

  • Završena srednja metalurška ill tehnička škola
  • IV stepen stručne spreme
Profil poslodavca