Pomoćnik javnog izvršitelja - diplomirani pravnik

Zoran Jović PR Javni izvršitelj

Subotica
Rok za prijavu: 20.05.2022.
Postavljeno: 06.05.2022.
Prvi posao
1. smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • diplomirani pravnik, sa ili bez iskustva,
  • da je državljanin Republike Srbije
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak i da nije osuđivan za krivično delo na bezuslovnu kaznu zatvora od najmanje 6 meseci

Opis poslova:

  • izrada odgovarajućih akata u skladu sa zakonom, korespondencija sa strankama, drugim organima i učesnicima u izvršnom postupku, neposredno preduzimanje radnji sprovođenja izvršenja

Kancelarija javnog izvršitelja zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca