Poslastičar - avio ketering

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Surčin (obezbeđen smeštaj)
Rok za prijavu: 03.03.2024.
Postavljeno: 02.02.2024.
Prvi posao
neto - 70000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg

Omladinska i studentska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i omladince. Preko omladinske i studentske zadruge možete pronaći poslove za omladince u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.

Poslastičar – avio ketering

Mesto rada: Surčin
Zarada: 70.000rsd

Obezbeđen smeštaj i dva obroka
Mogu se prijaviti kandidati iz cele Srbije

Opis posla:

Proizvodnja dezerta prema planu proizvodnje za aviokompanije uz striktno poštovanje jelovnika, zakonskih i podzakonskih akata vezanih za bezbednost hrane.
Pravljenje torti, kolaca i ostalih dezerta.
Dobro poznavanje HACCP.
Prati recepte samostalno.
Radi sa opremom bez nadzora.
Odgovoran za čistoću radnog prostora, hladnjaci, frižidera.

Uslovi rada:

NK/SSS.
Iskustvo minimum godinu dana na sličnoj poziciji.
Poznavanje dezerata i slatkiša.
Znanje HACCP.
Obezbeđen doček kandidata, sprovođenje na razgovor za posao sa poslodavcem i smeštanje kandidata u smeštaj.

Radno vreme: dva dana radna (07-19h & 19-07h), zatim dva dana slobodno.

Zainteresovani kandidati za posao za studente se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

Prikaži broj telefonaPrikaži broj telefona ili elektronskim putem

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...