Poslovni administrator

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Beograd
Rok za prijavu: 27.05.2022.
Postavljeno: 13.05.2022.
Poslovi preko zadruge
300 RSD (satnica)
Nije potrebno radno iskustvo
omladinska zadruga bulevar logo fb
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Potrebni studenti.

Opis posla:

  • Izrada upita i narudžbi, te slanje narudžbi dobavljačima
  • Analiza cena i troškova nabavke
  • Praćenje stanja zaliha, rokova isporuka i kontrola računa dobavljača
  • Organizacija carinjenja
  • Izrada i slanje ponuda kupcima
  • Unos porudžbina i obaveštavanje kupaca o unetim porudžbinama
  • Pakovanje robe i organizacija otpreme kupcima
  • Izrada i slanje faktura kupcima
  • Održavanje kvalitetnih poslovnih odnosa sa kupcima, dobavljačima i špediterima

Uslovi rada:

  • Poželjno viša škola - ekonomski smer/poslovni smer
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word, Outlook)
  • U prvom mesecu nije potrebno da student dolazi 40 sati, ali već od narednog meseca je poželjan svakodnevni dolazak u trajanju od 8h.
  • Cena 300 din/h.
Profil poslodavca