/posao/logo/tesla logo9324a91d3fb3e3217b874c0babd1fa31.png
Prvi posao
Poslovni sekretar
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 21.09.2022.
Postavljeno 22.08.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

"Tesla sistemi" d.o.o. je privredno društvo, koje uspešno posluje 15 godina i bavi se izvođenjem radova u oblasti slabe i jake struje i građevine.

U cilju organizovanja poslovnih aktivnosti tražimo kandidate za rad na poziciji:

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema, IV stepen
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u administrativno-kancelarijskom poslovanju
  • Poznavanje poslovne korespondencije
  • Sposobnost verbalne i pisane komunikacije
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju, kao i za rad po pritiskom

Profil kandidata:

  • Komunikativna, ljubazna, preduzimljiva, samostalna, dobro organizovana osoba, sposobna da radi više poslova istovremeno

Opis posla:

  • Ispunjavanje opštih administrativnih zadataka i upravljanje kancelarijom
  • Vođenje i ažuriranje dokumentacije društva
  • Primanje i prosleđivanje telefonskih poziva i pošte
  • Zakazivanje sastanaka i evidencija njihovog rasporeda
  • Prijem klijenata i poslovnih partnera
  • Pisanje poslovnih dopisa i pisama prema dobijenim uputstvima, popunjavanje različitih formulara, obrazaca i sl.
  • Vođenje, ažuriranje i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • Naručivanje kancelarijskog i promotivnog materijala
  • Odlazak do eksternih institucija (banka, pošta, APR...)
  • Vođenje arhivskih knjiga