Oglas je preuzet sa sajta poslodavca i sajt startuj.infostud.com ne garantuje njegovu ažurnost .
/posao/logo/vizija.png
Prakse
Praktikant u računovodstvu
Lokacija Novi Sad
Rok za prijavu 02.12.2022.
Postavljeno 05.07.2022.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Vizija Računovodstvo, je jedna od vodećih kompanija u oblasti računovodstva, a na našem tržištu postoji od 2007 godine. Našu računovodstvenu agenciju čine dobrom naši ljudi i zato kada zapošljavamo, nastojimo da se našem timu priključe najbolji. Podstičemo lični i profesionalni razvoj, nagrađujemo posvećenost i nudimo dugoročnu karijeru.

U našem timu otvaramo mesto za praktikanta koji je motivisan, želi da uči i stekne pravo poslovno iskustvo.

Zaduženja bi uključivala:

  • Svakodnevna komunikacija sa računovođama i podrška po pitanju papiroloških i finansijskih poslova
  • Unos dokumentacije koristeći računovodstvene programe
  • Kontrola i knjiženje ulaznih i izlaznih dokumenata (izrada izveštaja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo, priprema faktura i vođenje računa o njihovom blagovremenom plaćanju, itd.)
  • Podrška direktoru filijale i šefu računovodstva u komunikaciji i koordinaciji ostalih aktivnosti

Usavršićeš:

  • Poslovnu komunikaciju
  • Razumevanje računovodstvenih procesa
  • Korišćenje najsavremenijih računovodstvenih programa
  • Ažurnost i organizacione veštine

Uslovi:

  • Završna godina studija ili studenti na master studijama
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Srednji nivo znanja engleskog jezika
  • Organizovanost, pouzdanost
  • I najvažnije, razvijen timski duh i ljubaznost

Mi vam nudimo:

  • Plaćenu praksu
  • Stručno usavršavanje u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa, nakon završene prakse